Ninja Kids - JUDO

Cvičení pro nejmenší děti ve věku 4 - 7 let se zakomponovanými prvky juda, jako nástrojem pro všestranný rozvoj vašich dětí. Citlivé a laskavé vedení jsou základem pro každý trénink. Krok za krokem se děti vydávají za poznáním a objevováním svého úžasného potenciálu. Vše probíhá formou kreativních a zábavných cvičení, která zároveň podporují jejich růst. Na hodinách Ninja Kids klademe důraz na rozvoj dětské síly, schopnost koordinace a zlepšování obratnosti. Základními tématy jsou komunikace, sebedůvěra, spolupráce a samostatnost.

Některá cvičení vyžadují pozornost a zklidnění, jenž napomáhají k dalšímu kvalitnímu učení. Jiná naopak dovolí dětem pořádně se vyřádit. Důvěra v trenéra a komunikace s dětmi je pro nás maximálně důležitá. Cesta malého bojovníka začíná brzy a pokud chcete, aby vaše dítě dostalo kvalitní vedení v oblasti duševního
a fyzického rozvoje, jsme tu pro vás. Náš lektor Jirka bojové sporty vidí jako příležitost ukázat své akční já a přitom se naučit respektovat soupeře. Po každé hodině se děti loučí jako přátelé podáním si ruky.

 

Lekce Ninja Kids - Juda  trvá 55 minut.

Cena Ninja Kids:

.....viz aktuální ceník .....

Lektor JUDA:

Jirka Vrbka 

Další cvičení pro děti:

 

Přihlášku ke stažení naleznete zde.