Playful English pro předškoláky

Děti se v kurzu angličtiny seznamují s angličtinou jako takovou formou scének, her, soutěží, písniček, povídání a pohybu. V rámci hry se baví, ale zároveň také učí.

Děti se soustředí zpravidla jen několik minut, proto musí být výuka živá, pestrá a spojená s hrou a cvičením. Aktivity střídáme po pěti až deseti minutách, dle potřeby zařazujeme činnosti podněcující aktivitu a naopak pak činnosti zklidňující.
Playful English je tedy možnost jak spojit příjemné s užitečným a dát tak dětem možnost strávit smysluplnou
a zábavnou hodinu v našem dětském klubu. Potřeba pohybu a především hry je u dětí velmi silná a pro jejich zdravý vývoj naprosto nezbytná. A protože angličtina už dnes patří k životu úplně stejně, podařilo se nám skloubit obojí. Děti si u nás zacvičí a zároveň tak velmi přirozeně proniknou do základů angličtiny.

Lekce nabízíme ve dvou úrovních pokročilosti. Nabízíme lekce pro děti, které se ještě nemají s angličtinou žádné zkušenosti, ale i pro děti které se již s angličtinou setkaly, ať již ve školce nebo formou samostatných kurzů. Naše lektorka má bohaté zkušenosti s vedením dětí v zahraničí a plynule naváže na jejich doposud nabyté znalosti angličtiny.

Lekce Playful English pro předškoláky trvá 55 minut.


Cena Playful English:

......viz aktuální ceník .......

 

Lektorka Playuful English :

Alena Pančochová

 

Další cvičení pro děti:

 

Přihlášku ke stažení naleznete zde.